O nás

Milí zákazníci, vítam Vás v mojej online dielni a obchodíku Zuzuletkahome. 

Moje meno je Zuzana a umeleckému redizajnu nábytku sa venujem od roku 2018, odkedy mojimi rukami prešlo zhruba 200 kusov nábytku , vďaka ktorým som mala možnosť pozbierať o redizajne a renovácii nábytku nielen množstvo poznatkov, zaujímavostí a techník, ale taktiež som sa naučila rozoznávať tie najlepšie materiály a produkty, ktoré pri svojej práci denne využivam. 

Práve kvalitné materiály sú pre mňa jedným z najdôležitejších bodov pri renovácii a redizajne nábytku a preto v mojej ponuke nájdete len to najlepšie, čo svetový trh v oblasti redizajnu a renovácie nábytku ponúka. Spolupracujem len s tými najšpičkovejšími výrobcami z celého sveta, ktorí kladú dôraz na najvyššiu kvalitu, ekologický aspekt a zdravotnú nezávadnosť svojich produktov. 

Ponúkam Vám široký výber tých najkvalitnejších farieb na všetky možné projekty od maľovania rámčeka na fotku až po renováciu kúpeľňových obkladov. V mojom e-shope nájdete kompletnú ponuku farieb a príslušenstva na tvorenie, ktorú pravidelne prispôsobujem zákazníkom tak, aby všetko potrebné pre svoj projekt našli na jednom mieste. 

Okrem redizajnu nábytku a e-shopu sa venujem organizovaniu kreatívnych workshopov, na ktorých učím okrem základov renovácie nábytku aj rôzne kreatívne techniky, ktorými môžete svoje okolie skrášliť a dodať mu neobyčajnosť. 

Nech už patríte do skupiny začiatkočníkov alebo ostrieľaných renovátorov, verím, že Zuzuletkahome je pre Vás miestom, na ktorom nájdete to, čo práve pre svoj projekt hľadáte. 

Prajem Vám príjemné tvorenie. 🙂